#002 – Jak się rozwijać w roli Scrum Mastera?

Drugi odcinek podcastu poświęciliśmy w całości tematowi możliwych działań rozwojowych, po to by Scrum Master stał się jeszcze lepszym w tym co robi. Na bazie swojej praktyki w roli SMa i doświadczeń we wspieraniu rozwoju Scrum Masterów jako Agile Coache opowiedzieliśmy w sumie 6 pomysłów, które uznajemy za najważniejsze jako inspiracje do rozwoju.

Jeśli odcinek Ci się podobał, koniecznie podziel się nim z innymi osobami, które Twoim zdaniem mogą go potrzebować. Jeśli uważasz, że jakiegoś ważnego pomysłu na rozwój nie wymieniliśmy, wpisz go w komentarzu pod tym wpisem – stwórzmy razem jeszcze bardziej kompletną zawartość.

Daj nam znać co sądzisz o odcinku:

Chcemy usprawniać podcast z każdym kolejnym odcinkiem, więc podpowiedz nam, jakie niedoskonałości Twoim zdaniem powinniśmy poprawić.

Mamy sporo pomysłów na to, co jeszcze moglibyśmy nagrać, ale jesteśmy bardzo otwarci na Twoją sugestię – przekaż nam hasło albo temat, o którym moglibyśmy opowiadać w kolejnych odcinkach.


7 Replies to “#002 – Jak się rozwijać w roli Scrum Mastera?”

  1. Agnieszka

    Dopiero wchodzę w temat. Dlatego mam pytanie – czy moglibyście podlinkować tytuły książek, które padają w podcaście #2? Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *