Mentoring

Niektóre kwestie, z jakimi się do nas zwracacie, są na tyle indywidualne, że nie jesteśmy w stanie Wam pomóc poprzez nagranie odcinka ani nawet poprzez krótką odpowiedź indywidualną w wiadomości prywatnej.

Czujemy potrzebę wspierania społeczności i wiemy też, że w tym momencie niektórzy z Was mogą przeżywać gorsze momenty – m.in. przez wyzwania pracy zdalnej i większą niepewność co do miejsc pracy związane z kryzysem.

Dla słuchaczy naszego podcastu proponujemy po 3 jednogodzinne sloty, z Jackiem albo Kubą, na dowolny ważny dla Ciebie temat. Zrealizujemy to spotkanie poprzez Zooma, ewentualnie telefonicznie, w dogodnym dla Ciebie terminie.

Decydowała kolejność zgłoszeń, wszystkie dostępne sloty na rozmowy z nami w ramach tej propozycji zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz czekać na kolejne propozycje tego typu, zapisz się na naszą listę w formularzu poniżej – ewentualne kolejne okazje na rozmowy z nami kierować będziemy wyłącznie do naszych subskrybentów z newslettera.

Jeśli natomiast czujesz, że możemy Tobie pomóc i chcesz zrealizować taką sesję na warunkach komercyjnych, odezwij się do nas mailowo albo przez media społecznościowe (adresy znajdziesz m.in. na stronie O nas)

Newsletter „Porządny Agile”

.

Jesteśmy też tutaj

Podcast od kuchni. Tak nagrywamy dla Ciebie!

Jacek Wieczorek i Kuba Szczepanik
scenariusz do nagrania podcastu
Jacek Wieczorek Kuba Szczepanik podcast

Opinie naszych słuchaczy.

„To jest to! Ekstremalnie dobra dawka potrzebnej wiedzy. Część podcastów otwiera oczy, część porządkuje wiedzę. Polecam!”

„Mimo iż nie jestem bardzo związany z agilem/scrumem, jakieś doświadczenia z nim miałem („retrożale” ;), to bardzo przyjemnie się Panów słucha. Duża i bardzo konkretna dawka wiedzy, bez przynudzania, widać „napracowanie” przy każdym odcinku, jakość ścieżki audio na poziomie, całość w odbiorze sprawia profesjonalne wrażenie. Życzę obu prowadzącym sił do kontunuowania tego (nie)małego dzieła. :)”.

„Takich podcastów nam potrzeba!”

Oceń podcast. Kliknij poniżej.

Apple Podcast logo
logo stitcher
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial