Retro nie usprawnia Twojego zespołu? 🤔 Sprawdź nasz webinar, jak robić porządną Retrospektywę 🔥

Mentoring

Niektóre kwestie, z jakimi się do nas zwracacie, są na tyle indywidualne, że nie jesteśmy w stanie Wam pomóc poprzez nagranie odcinka ani nawet poprzez krótką odpowiedź indywidualną w wiadomości prywatnej.

Czujemy potrzebę wspierania społeczności i wiemy też, że w tym momencie niektórzy z Was mogą przeżywać gorsze momenty – m.in. przez wyzwania pracy zdalnej i większą niepewność co do miejsc pracy związane z kryzysem.

Dla słuchaczy naszego podcastu proponujemy po 3 jednogodzinne sloty, z Jackiem albo Kubą, na dowolny ważny dla Ciebie temat. Zrealizujemy to spotkanie poprzez Zooma, ewentualnie telefonicznie, w dogodnym dla Ciebie terminie.

Decydowała kolejność zgłoszeń, wszystkie dostępne sloty na rozmowy z nami w ramach tej propozycji zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz czekać na kolejne propozycje tego typu, zapisz się na naszą listę w formularzu poniżej – ewentualne kolejne okazje na rozmowy z nami kierować będziemy wyłącznie do naszych subskrybentów z newslettera.

Jeśli natomiast czujesz, że możemy Tobie pomóc i chcesz zrealizować taką sesję na warunkach komercyjnych, odezwij się do nas mailowo albo przez media społecznościowe (adresy znajdziesz m.in. na stronie O nas)

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial