Słuchasz nas od niedawna?

Rzadko słuchasz podcastów – zobacz, jak możesz robić to wygodnie. Tutaj jest instrukcja, jak nas słuchać.

Kliknij interesujący Cię odcinek do posłuchania.

Rola Scrum Mastera

W tych odcinkach posłuchasz o tym kim jest Scrum Master, jak nim zostać, i jak się rozwijać w tej roli. Dowiesz też się, co robi Agile Coach.

Zwinność

Tutaj zebraliśmy odcinki dotyczące zwinności. Dowiesz się co, to jest agile i jak pracować zwinnie. Posłuchasz też o mitach (nie mylić z mitami greckimi) na temat zwinności.

Porządny Scrum

W tych odcinkach mówimy o Scrumie. Jak określać cel prac, by był on porządny, i jak lepiej realizować scrumowe wydarzenia.

Jeśli wszystkie do tej pory nagrane odcinki to dla Ciebie mało, zapraszamy na największy w Polsce portal o zwinności Agile247. Przeczytasz tam nasze artykuły.

Newsletter „Porządny Agile”

.

Jesteśmy też tutaj

Podcast od kuchni. Tak nagrywamy dla Ciebie!

Jacek Wieczorek i Kuba Szczepanik
scenariusz do nagrania podcastu
Jacek Wieczorek Kuba Szczepanik podcast

Opinie naszych słuchaczy.

„To jest to! Ekstremalnie dobra dawka potrzebnej wiedzy. Część podcastów otwiera oczy, część porządkuje wiedzę. Polecam!”

„Mimo iż nie jestem bardzo związany z agilem/scrumem, jakieś doświadczenia z nim miałem („retrożale” ;), to bardzo przyjemnie się Panów słucha. Duża i bardzo konkretna dawka wiedzy, bez przynudzania, widać „napracowanie” przy każdym odcinku, jakość ścieżki audio na poziomie, całość w odbiorze sprawia profesjonalne wrażenie. Życzę obu prowadzącym sił do kontunuowania tego (nie)małego dzieła. :)”.

„Takich podcastów nam potrzeba!”

Oceń podcast. Kliknij poniżej.

Apple Podcast logo
logo stitcher
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial