Retro nie usprawnia Twojego zespołu? 🤔 Sprawdź nasz webinar, jak robić porządną Retrospektywę 🔥


WEBINAR

PORZĄDNA
RETROSPEKTYWA SPRINTU


PROWADZĄCY:

webinar Porządna Retrospektywa Sprintu przygotowali
Jacek Wieczorek i Kuba Szczepanik


Poszerzamy i pogłębiamy

treści z podcastu!

O webinarze

Webinar Porządna Retrospektywa to rozwiązanie na jeden z powszechnych problemów w zespołach zwinnych. Nudna i sztampowa Retrospektywa Sprintu prowadzi do braku usprawnień. Z takiej sytuacji wynikają kolejne problemy. Zespoły nie doskonalą się i mają trudności ze współpracą. Jedno z podstawowych wydarzeń Scruma nie daje korzyści. Niestety jest wyłącznie marnowaniem czasu i energii Zespołu Scrumowego.

 

Wyselekcjonowaliśmy podstawowy kanon technik przeprowadzania Retrospektywy Sprintu. Uporządkowaliśmy je w spójną i łatwą do strawienia 52-minutową prezentację. Możesz zapoznać się z nią w dogodnym dla Ciebie tempie.

 

W trakcie nagrania pokażemy Ci konkretnie, jak radzimy sobie z pułapkami Retrospektywy Sprintu. Na przykładach wytłumaczymy jak robić ją w lepszy sposób.

 

W porównaniu do naszych czystych podcastów webinar Porządna Retrospektywa Sprintu ma format wideo. Dzięki temu oprócz rozmowy zawieramy też wizualizacje omawianych tematów. Ułatwiamy zrozumienie tym odbiorcom, którzy oprócz słuchania chcą też zobaczyć treści, których się uczą.

 

Każdy, kto kupi webinar Porządna Retrospektywa, dostaje w cenie również zestaw materiałów rozszerzających. Pomogą one wykorzystać poznaną wiedzę w praktyce swojego zespołu. Dostajesz zestaw instrukcji rekomendowanych przez nas technik do natychmiastowego wykorzystania. Dołączamy też poręczne infografiki, które mogą towarzyszyć Ci jako „ściąga” podczas prowadzenia spotkania. Masz też do dyspozycji artykuł, przekazujący te same treści, co nagranie, w postaci przejrzystych rozdziałów.

Webinar Porządna Retrospektywa Sprintu jest dla Ciebie, jeśli w swoim zespole słyszysz

Jakie tematy porusza webinar Porządna Retrospektywa Sprintu?

Dla kogo jest webinar Porządna Retrospektywa Sprintu?

Scrum Master

Lider zespołu

Chcesz robić lepsze Retrospektywy

Przygotowujesz swoje pierwsze retro

Co zyskasz
gdy obejrzysz webinar Porządna Retrospektywa Sprintu?

Umiejętność tworzenia planu usprawnień, którym kończy się każda kolejna Retrospektywa Sprintu

Sposoby skutecznego angażowania zespołu w przebieg spotkania, które jest ciekawe i sensowne

Zrozumienie poprawnej postawy Scrum Mastera, który pomaga zespołowi się usprawniać

Poprawiona efektywność Retrospektywy, która realnie zmienia proces pracy zespołu na lepszy

Czym webinar Porządna Retrospektywa Sprintu się wyróżnia?

Kto poprowadzi webinar Porządna Retrospektywa Sprintu?

Być może znasz nas jako autorów podcastu “Porządny Agile”.

Od ponad 5 lat dzielimy się w nim wiedzą i doświadczeniem związanym ze zwinnością. Marka „Porządnej zwinności” jest z nami już na stałe. Naturalnym było to, by nazwać nasz następny webinar Porządna Retrospektywa.

 

Bezpośrednie rozmowy z naszymi licznymi słuchaczami zainspirowały nas do tego, by uruchomić nowy sposób na rozwój kompetencji zwinnych. Jest nim nagrywanie webinarów, które są lepszym sposobem konsumpcji treści niż sam dźwięk.

 

Nasz webinar Porządna Retrospektywa to dedykowana konkretnemu tematowi forma, w której łączymy wideo z wykładem i treściami na slajdach. Wspieramy przekaz realnymi przykładami, jakie spotykamy w dziesiątkach zespołów, w różnych firmach. Webinar Porządna Retrospektywa Sprintu to nie tylko samo nagranie wideo! Dostajesz również materiały dodatkowe. Pomagają one wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce twojego zespołu i firmy.

 

Teorię i praktyki, zawarte w naszych materiałach, realizujemy osobiście od kilkunastu lat. Każdy, kto kupi webinar Porządna Retrospektywa Sprintu, ma możliwość pośrednio skorzystania z tych rozległych doświadczeń.

Kuba Szczepanik

Pomagam przejść przez zmianę firmom, które chcą dobrze wykorzystać zwinność. Jestem konsultantem i doradcą, który czerpie w swoich działaniach z doświadczenia wprowadzania Scruma w Allegro i inicjowania zwinnej transformacji w mBanku. Łączę też perspektywy Kierownika Projektów, Scrum Mastera, Agile Coacha i menedżera zespołów. Pracowałem kolejno we wszystkich tych funkcjach. Lubię to, że mogę pogodzić poprawę efektywności biznesu z tworzeniem lepszego środowiska pracy dla pracowników. Jestem współzałożycielem i autorem na największym polskim portalu o zwinności agile247.pl. Wspólnie z Jackiem Wieczorkiem nagrywam podcast “Porządny Agile”. Przekazuję również swoje przemyślenia na blogu kubaszczepanik.pl . Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem na konferencjach branżowych i spotkaniach społeczności lokalnych.

Jacek Wieczorek

Dołączam do organizacji i pomagam im przekształcać się w miejsca, w których w efektywny sposób tworzone są wartościowe produkty. Wierzę, że w każdej firmie istnieje potencjał, pozwalający dostarczać więcej wartości w krótszym czasie. W branży IT funkcjonuję od 2003 roku. Przez te kilkanaście lat nabrałem doświadczenia w różnych rolach (programista, project manager, scrum master, agile coach, C-level manager), w różnych firmach (startupy, średnie firmy, korporacje), działających w różnym modelu (firmy produktowe oraz usługowe, klient wewnętrzny i zewnętrzny). Wspierałem zarówno tworzenie produktów cyfrowych, jak i fizycznych. Jestem autorem książki “Labirynty Scruma”. Wraz z Kubą Szczepanikiem nagrywam podcast "Porządny agile" i współtworzę portal agile247.pl . Prowadzę bloga jacekwieczorek.pl i od kilku lat jestem współwłaścicielem firmy konsultingowej 202 Procent.

Opinie o webinarze

Co mówią słuchacze o naszym podcaście?

Współautorzy, którzy przygotowali webinar Porządna Retrospektywa Sprintu

To co robicie jest potrzebne, bowiem na dziś jesteście swego rodzaju autorytetem – punktem odniesienia
– anonimowy słuchacz


Robicie dobrą robotę!
– Krzysiek

Uwielbiam Was czytać, teraz mogę też posłuchać
– Ania

To super móc Was posłuchać, w szczególności że nie jest to mowa o teorii tylko praktyce
– Martyna

Co mówią klienci o naszej pracy?

"Jacek jest świetnym coachem (niezależnie od Agile’a) i to od razu „zaklikalo”, czyli prowokuje ciągle sytuacje uczące, zamiast generować gotowe rozwiązania, bądź sięgać do skarbnicy "bo tak się to robi”."
Jan Matulewicz
Managing Director, Cybercom, Łódź
"Nadal pozostaję pod dużym wrażeniem warsztatu pracy Kuby w zakresie jego zdolności komunikacyjnych, efektywnego wykorzystania czasu i roztaczanej przez niego charyzmy."
Szymon Trzebiatowski
Projekty Strategiczne, Volkswagen Poznań
"Od początku pracy w organizacji stara się zrozumieć charakterystykę firmy, tak aby przykłady były zrozumiałe przez współpracowników. Kuba potrafi spojrzeć na organizację z szerszej perspektywy, wskazując miejsca do wdrożenia metodyk zwinnych poza IT."
Magdalena Berezowska
Kierownik działu Projektów i rozwoju biznesu, BEST S.A.
"Ogromne wsparcie i wskazówki, na jakie mogliśmy liczyć na każdym etapie, wyznaczyło nam kierunek do przeprowadzania zmian w organizacji. Jacka doświadczenie pozwoliło na uniknięcie wielu problemów, a także stworzenie konkretnego planu działania"
Robert Cichocki
Dyrektor IT, KRD BIG S.A.Wrocław

Co dostajesz w ramach dostępu gdy kupisz webinar Porządna Retrospektywa Sprintu?

Nielimitowany dostęp do nagrania wideo,

do przejścia w swoim tempie,

z możliwością wielokrotnego powrotu.

Instrukcje do technik Retrospektywy, prowadzące Cię „krok po kroku” przez podstawy przebiegu wydarzenia

Materiały dodatkowe
przydatne gdy już skończysz webinar Porządna Retrospektywa, by dalej rozwijać się w tematyce

Infografiki o retro,
nasze autorskie opracowania, przetestowane w praktyce, pomagające przygotować się do Retrospektywy samodzielnie

Jak wygląda proces zakupu?

Jak można zapłacić?

Przelewy online i BLIK

Transakcje kartowe obsługuje

Mastercard and Visa

WEBINAR

PORZĄDNA RETROSPEKTYWA SPRINTU


99 zł brutto (z VAT)

Podana cena zawiera wszystkie koszty i podatki.
Zapłacisz przelewem online, BLIKiem lub kartą.

1000x51-bankpay

Zapisz się, damy Ci znać,
gdy udostępnimy gotowy webinar

Dane firmy i kontakt do obsługi

Webinar Porządna Retrospektywa Sprintu sprzedaje firma:
 
202 Procent sp. z o.o.
ul. Zachodnia 1i
64-000 Kościan
NIP 6981859439
REGON 389970257
KRS 0000922384

Kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań:
sklep [at] porzadnyagile.pl
tel. 600482402 (Kuba)

adres tradycyjny:
Jakub Szczepanik
202 Procent sp. z o.o.
ul. Zachodnia 1i
64-000 Kościan

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial