Retro nie usprawnia Twojego zespołu? 🤔 Sprawdź nasz webinar, jak robić porządną Retrospektywę 🔥

Sprawdź stan
zwinności
w Twojej firmie

Rozpoznaj problemy, zwiększ wydajność, wdrażaj zmiany.

Zwinność nie działa tak,
jak oczekujesz?

Zastanawiasz się czy w pełni wykorzystujesz zwinność w twojej firmie?

Czy twoja firma doświadcza, któregoś z poniższych problemów?

Jeżeli choć jedno z powyższych stwierdzeń dotyczy twojej organizacji, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

 

Otrzymaj kompleksową analizę stanu zwinności w Twojej firmie i rekomendacje od ekspertów zwinności, dzięki którym zrealizujesz założone cele.

Jak przeprowadzamy
diagnozę zwinności?

Co mówią klienci
o diagnozie zwinności?

"Jacek przeprowadził audyt naszej pracy, w którym idealnie wypunktował problemy z jakimi mierzymy się w prowadzeniu podejścia zwinnego."
Bartosz Graczyk
CTO, Alsendo
"Nadal pozostaję pod dużym wrażeniem warsztatu pracy Kuby w zakresie jego zdolności komunikacyjnych, efektywnego wykorzystania czasu i roztaczanej przez niego charyzmy."
Szymon Trzebiatowski
Projekty Strategiczne, Volkswagen Poznań
"Od początku pracy w organizacji stara się zrozumieć charakterystykę firmy, tak aby przykłady były zrozumiałe przez współpracowników. Kuba potrafi spojrzeć na organizację z szerszej perspektywy, wskazując miejsca do wdrożenia metodyk zwinnych poza IT."
Magdalena Berezowska
Kierownik działu Projektów i rozwoju biznesu, BEST S.A.
"Ogromne wsparcie i wskazówki, na jakie mogliśmy liczyć na każdym etapie, wyznaczyło nam kierunek do przeprowadzania zmian w organizacji. Jacka doświadczenie pozwoliło na uniknięcie wielu problemów, a także stworzenie konkretnego planu działania"
Robert Cichocki
Dyrektor IT, KRD BIG S.A.

Kto przeprowadza diagnozę?

Kuba Szczepanik

Pomagam przejść przez zmianę firmom, które chcą dobrze wykorzystać zwinność. Jestem konsultantem i doradcą, który czerpie w swoich działaniach z doświadczenia wprowadzania Scruma w Allegro i inicjowania zwinnej transformacji w mBanku. Łączę też perspektywy Kierownika Projektów, Scrum Mastera, Agile Coacha i menedżera zespołów. Pracowałem kolejno we wszystkich tych funkcjach. Lubię to, że mogę pogodzić poprawę efektywności biznesu z tworzeniem lepszego środowiska pracy dla pracowników. Jestem współzałożycielem i autorem na największym polskim portalu o zwinności agile247.pl. Wspólnie z Jackiem Wieczorkiem nagrywam podcast “Porządny Agile”. Przekazuję również swoje przemyślenia na blogu kubaszczepanik.pl . Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem na konferencjach branżowych i spotkaniach społeczności lokalnych.

Jacek Wieczorek

Dołączam do organizacji i pomagam im przekształcać się w miejsca, w których w efektywny sposób tworzone są wartościowe produkty. Wierzę, że w każdej firmie istnieje potencjał, pozwalający dostarczać więcej wartości w krótszym czasie. W branży IT funkcjonuję od 2003 roku. Przez te kilkanaście lat nabrałem doświadczenia w różnych rolach (programista, project manager, scrum master, agile coach, C-level manager), w różnych firmach (startupy, średnie firmy, korporacje), działających w różnym modelu (firmy produktowe oraz usługowe, klient wewnętrzny i zewnętrzny). Wspierałem zarówno tworzenie produktów cyfrowych, jak i fizycznych. Jestem autorem książki “Labirynty Scruma”. Wraz z Kubą Szczepanikiem nagrywam podcast "Porządny agile" i współtworzę portal agile247.pl . Prowadzę bloga jacekwieczorek.pl i od kilku lat jestem współwłaścicielem firmy konsultingowej 202 Procent.

Napisz do nas i porozmawiajmy
o diagnozie w Twojej firmie.

Zwykle odpisujemy w ciągu 24 godzin. Jeżeli zostawisz swój numer telefonu, oddzwonimy jak tylko odczytamy Twoją wiadomość.

Celem rozmowy jest zgłębienie Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Produkt, który opisujemy na tej stronie, możemy dopasować pod Twoje indywidualne potrzeby oraz dostępny budżet.

Twoich danych użyjemy tylko po to, aby się z Tobą skontaktować. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial