ZWINNE WSPARCIE KONSULTACYJNE

Spotkaj się z jednym z nas i uzyskaj spersonalizowaną poradę, bazując na naszych doświadczeniach.

Zaczerpnij z naszego doświadczenia

„Byliśmy tam” – wiele problemów, z jakimi mierzy się lider transformacji, menedżer zespołu czy Scrum Master jest dla niego czymś nowym. Uczestniczyliśmy albo doradzaliśmy w tak dużej ilości takich przedsięwzięć, że z dużym prawdopodobieństwem spotkaliśmy się z kilkoma przypadkami problemu, przed którymi stoisz. Wykorzystaj nasze doświadczenie i zewnętrzną perspektywę, by odblokować w sobie nowe spojrzenie na rozwiązania.

TWÓJ plan działania

Jak pracujemy?

Jednorazowa rozmowa skupiona na dążeniu do rezultatu

Jednorazowa sesja jest najlepszym rozwiązanie, na konkretne wyzwanie z którym się obecnie mierzysz. Ty decydujesz co to jest, w razie trudności ze sformułowaniem tematu na początku sesji możemy pomóc zdefiniować co konkretnie będzie przedmiotem konsultacji. W toku sesji pomożemy Ci rozebrać problem na czynniki składowe, ustalimy, które działania już zostały podjęte, a które nadal są potencjalnym krokiem. Z całej rozmowy wybierzesz sobie te pomysły, które warto zaimplementować w najbliższym czasie.

Cykl sesji, jeśli jedna rozmowa to za mało

Jeśli wyzwanie, z którym się mierzysz, jest długofalowe (np. wiele spiętrzonych problemów, długi projekt, rozłożona w czasie transformacji organizacji) rozwiązaniem jest zaplanowanie cyklu konsultacji. Cykl 3 albo 6 spotkań da więcej czasu na iteracje kolejnych rozmów i okresu na wprowadzenie pierwszych środków zaradczych wynikających z sesji. Kolejne spotkania w ramach cyklu w części skupione będą na refleksji na temat skuteczności rozwiązywania wyzwania, które stoi przed Tobą i tego, czego się uczysz w ramach naszej relacji.

Jak realizujemy konsultacje?

Sposób i czas sesji dopasowany do Ciebie

Sesje realizowane są zdalnie, korzystając z tego narzędzia, z którego jest Ci najwygodniej (my osobiście preferujemy Zoom). Do wyboru masz konkretne godziny, udostępnione z naszego kalendarza, które dedykujemy dla Twojego wsparcia. W przypadku cyklu sesji, możemy ustalić zarówno częstotliwość jak i stałą porę takich spotkań tak, by zaspokoić Twoja potrzebę wsparcia.

Nie trzeba iść na szkolenie albo mieć z nami kontraktu

Sesja indywidualna z doświadczonym praktykiem to niedoceniana forma rozwoju i rozwiązywania problemu. Za ułamek kwoty stałego kontraktu konsultacyjnego albo niewielką część tego, co wydać można na szkolenie czy konferencję, uzyskujesz 100% uwagi jednego z nas i wspólnie wyeksplorujemy zarówno Twoja perspektywę jak i nasze doświadczenie. Nie musisz szukać losowych porad w internecie (pochodzących od niezweryfikowanych autorów) ani przebijać się przez masę treści, które powstałe tylko pod potrzeby dobrego pozycjonowania stron albo sprzedaży produktów konsultingowych albo szkoleniowych. Gwarantujemy 100% konkretu, z zaufanego i doświadczonego źródła.

Dostępność naszego czasu dla wszystkich

Znaczną większość naszego czasu zawodowego zajmuje nam stała praca nad głębokimi zmianami u naszych klientów, zlokalizowanych głównie w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Zdecydowaliśmy się na udostępnienie części dostępnego czasu na wsparcie zdalne dla osób spoza kręgu naszych obecnych kontraktów i spoza geografii, do której jest nam łatwiej dotrzeć. To unikalna okazja, by skorzystać z naszego wsparcia w dogodnej formie: kosztowo i logistycznie.

Cennik konsultacji online

Pojedyncza sesja

800 PLN netto

3 sesje

2100 PLN netto

6 sesji

4000 PLN netto

Pojedyncza sesja trwa 1h. Fakturę VAT wystawiamy po zakończonej sesji konsultacji online.

Umów się na sesję


    Nie mam preferencjiKubaJacek

    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial