Retro nie usprawnia Twojego zespołu? 🤔 Sprawdź nasz webinar, jak robić porządną Retrospektywę 🔥

ZWINNE WSPARCIE KONSULTACYJNE

Spotkaj się z jednym z nas i uzyskaj spersonalizowaną poradę, bazując na naszych doświadczeniach.

ZACZERPNIJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

„Byliśmy tam” – wiele problemów, z jakimi mierzy się lider transformacji, menedżer zespołu czy Scrum Master, jest dla niego czymś nowym. Uczestniczyliśmy albo doradzaliśmy w tak dużej ilości takich przedsięwzięć, że z ogromnym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że spotkaliśmy się z kilkoma przypadkami problemu, przed którymi stoisz. Wykorzystaj nasze doświadczenie i zewnętrzną perspektywę, by odblokować w sobie nowe spojrzenie na rozwiązania.

Pomogliśmy też dziesiątkom osób w rozwoju profesjonalnym, związanym z zawodami zwinnymi (Scrum Master, Agile Coach, Product Owner, lider zespołu i transformacji). Możemy podpowiedzieć ścieżki kariery i potrzebne działania, które wesprą twoje kompetencje i zbudują autorytet specjalisty.

TWÓJ plan działania

JAK PRACUJEMY?

Jednorazowa rozmowa skupiona na dążeniu do rezultatu

Jednorazowa sesja jest najlepszym sposobem na rozwiązanie konkretnego pytania, z którym się obecnie mierzysz. Ty decydujesz, co to jest. W razie trudności ze sformułowaniem tematu na początku sesji możemy pomóc zdefiniować, co konkretnie będzie przedmiotem konsultacji. W toku sesji pomożemy Ci rozłożyć temat na czynniki pierwsze, ustalimy, które działania już zostały podjęte, a które nadal są potencjalnym krokiem. Z całej rozmowy wybierzesz sobie te pomysły, które warto zaimplementować w najbliższym czasie.

Cykl sesji, jeśli jedna rozmowa to za mało

Jeśli wyzwanie, z którym się mierzysz, jest długofalowe (np. wiele spiętrzonych problemów, długi projekt, rozłożona w czasie transformacja organizacji, cały plan rozwoju twoich kompetencji), to rozwiązaniem jest zaplanowanie cyklu konsultacji. Cykl 3 albo 6 spotkań da więcej czasu na iteracje kolejnych rozmów i przestrzeni na wprowadzenie pierwszych środków zaradczych wynikających z sesji. Kolejne spotkania w ramach cyklu w części skupione będą na refleksji na temat skuteczności rozwiązywania wyzwania, które stoi przed Tobą, i tego, czego się uczysz w ramach naszej relacji.

JAK REALIZUJEMY KONSULTACJE?

Sposób i czas sesji dopasowany do Ciebie

Sesje realizowane są zdalnie z wykorzystaniem tego narzędzia, z którego jest dla Ciebie najwygodniejsze (my osobiście preferujemy Zoom). Do wyboru masz konkretne godziny, udostępnione z naszego kalendarza, które przeznaczamy na Twoje wsparcie. W przypadku cyklu sesji możemy ustalić zarówno częstotliwość, jak i stałą porę takich spotkań tak, by zaspokoić Twoją potrzebę wsparcia.

Nie trzeba iść na szkolenie albo mieć z nami podpisanej umowy

Sesja indywidualna z doświadczonym praktykiem to niedoceniana forma rozwoju i rozwiązywania problemu. Za ułamek kwoty stałego kontraktu konsultacyjnego albo niewielką część tego, co można wydać na szkolenie czy konferencję, uzyskujesz 100% uwagi jednego z nas i wspólnie wyeksplorujemy zarówno Twoją perspektywę, jak i nasze doświadczenie. Nie musisz szukać losowych porad w internecie (pochodzących od niezweryfikowanych autorów) ani przebijać się przez masę treści, które powstałe tylko pod potrzeby dobrego pozycjonowania stron albo sprzedaży produktów konsultingowych czy szkoleniowych. Gwarantujemy 100% konkretu z zaufanego i doświadczonego źródła.

Dostępność naszego czasu dla wszystkich

Znaczną większość czasu zawodowego zajmuje nam stała praca nad głębokimi zmianami u naszych klientów, zlokalizowanych głównie w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Zdecydowaliśmy się na udostępnienie części dostępnego czasu na wsparcie zdalne dla osób spoza kręgu naszych obecnych kontraktów i z miast, do których jest nam łatwiej dotrzeć. To wyjątkowa okazja, by skorzystać z naszego wsparcia w dogodnej formie: kosztowo i logistycznie.

CENNIK KONSULTACJI ONLINE

Pojedyncza sesja

700 PLN netto

3 sesje

1800 PLN netto

6 sesji

3000 PLN netto

Pojedyncza sesja trwa 1h. Fakturę VAT wystawiamy po zakończonej sesji konsultacji online.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa konsultacja?
60 minut (zdarza się, że przeciągnie się o 5 czy 10 minut. Nie dopłacasz za to). Nie pracujemy w za sztywnych ramach czasowych.

Jak wygląda przebieg konsultacji?
Zaczynamy bezpłatną rozgrzewką/rozeznaniem, podczas którego opisujesz nam swój problem. Żeby dobrze poznać temat, musimy poczuć Twoją perspektywę. Duże znaczenie może mieć tutaj historia, którą nam przedstawisz. Taki wstęp jest bardzo istotny, gdyż ustalamy w nim obustronną odpowiedzialność i preferowany tryb wsparcia dla Ciebie. Dopiero po tym wstępie zaczynamy płatną konsultację.

Jak się przygotować do konsultacji?
Zrób tak, jak to czujesz. Potrafimy dopasować się do każdego stylu rozmówcy. Pomożemy uporządkować spontaniczność. Zbyt mocną precyzję wybijemy trochę z ustalonego toru i rozszerzymy perspektywę. Trzeba być gotowym na dużą ilość impulsów (wiedzy, praktyk, teorii, pytań). Przygotuj sobie coś do notowania. Mogą to być tradycyjny notatnik, małe karteczki albo coś, na czym zmieścisz mapę myśli czy graf.


Jakie najlepiej zadawać pytania?
Zadaj dobre, otwarte pytanie, z Twoim realnym problemem albo wyzwaniem, jakie przed Tobą stoi. Sesja ogólna, która omija istotę sprawy, może nie być dla Ciebie aż tak wartościowa, jak porządne przepracowanie czegoś, co od razu możesz zastosować, poprawić w swoim działaniu czy zmienić w swoim zespole lub organizacji.

Czy możliwe są spotkania ad hoc?
Jeśli masz pilny temat, odezwij się do nas i poszukamy najlepszego możliwego terminu, by spróbować Ci pomóc. Możemy też umówić się na spontaniczny tryb spotkań w ramach pakietów – intensywność sesji oraz częstotliwość dobierzemy do twoich potrzeb.

W jakich godzinach można zrealizować sesje konsultacyjne?
Dopasujemy się do twoich możliwości, sami jesteśmy otwarci zarówno na spotkania w trakcie dnia roboczego jak i popołudniami czy wczesnym wieczorem. W ramach ustalania sesji możesz zaznaczyć twoje preferowane godziny i na tej podstawie damy konkretne propozycje dostępności. Dostępność z naszej strony bywa zmienna (zależy od pracy ze stałymi klientami), ale zazwyczaj znajdziemy kilka „okienek” w najbliższych dniach.

Pojedyncza sesja czy seria kilku spotkań?
Jedna sesja jest dobra dla jednego konkretnego problemu lub pytania. Jeśli czujesz, że Twój temat jest złożony i wielowarstwowy, to jedno spotkanie może zwyczajnie nie wystarczyć. Lepszym pomysłem jest wybranie pakietu spotkań

*Jeśli się cały czas wahasz, wybierz jedno spotkanie. Po pierwszej konsultacji możesz rozszerzyć je o kolejne w takiej cenie, jak przy zakupie całego pakietu. Przykład – zamawiasz dwa dodatkowe spotkania. Płacisz za pakiet trzech spotkań, ale pomniejszony o cenę tego pierwszego.

Umów się na sesję


    Nie mam preferencjiKubaJacek

    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial