Poznaj nas

Właśnie jesteś na stronie podcastu „Porządny Agile” prowadzonego przez duet: Kubę Szczepanika i Jacka Wieczorka. W luźny i nieformalny sposób rozmawiamy o tym, jak pracować zwinnie i jak robić to porządnie. Jeśli chcesz, abyśmy poruszyli w naszych rozmowach konkretny temat, napisz na adres e-mail:

kontakt [at] porzadnyagile.pl

Jacek Wieczorek i Kuba Szczepanik

Kim jesteśmy?

Znamy się już od 2011 roku. Nasza znajomość zaowocowała założeniem portalu Agile247.pl oraz firmy consultingowej 202procent.pl. Pomogliśmy łącznie setkom zespołów zwinnych i kilkudziesięciu firmom w byciu bardziej zwinnymi organizacjami. Jesteśmy prelegentami na wielu konferencjach i spotkaniach branżowych. Razem poświęciliśmy kilka tysięcy godzin na szkolenia zespołów scrumowych. Nasza praca stała się naszą pasją. Czerpiemy z niej ogromną satysfakcję. Ponad teorią zawsze stawiamy praktykę.

Kuba Szczepanik

Jacek Wieczorek

Jestem konsultantem zwinności, doradcą w inicjatywie 202procent.pl i certyfikowanym Scrum Masterem. Pomagam przejść przez zmianę firmom, które chcą dobrze wykorzystać zwinność. Swoją ścieżkę kariery zacząłem w 2009 roku w Grupie Allegro. Wspierałem tam transformację na scruma w zespołach rozwijających Allegro.pl, Agito.pl, PayU oraz zespoły kanbanowe. Przez 3,5 roku propagowałem wykorzystanie Agile w mBanku, koordynując zespoły scrumowe. Wprowadziłem zwinne podejście do rozwoju produktu. Jestem fascynatem zmian, które pojawiają się po wprowadzeniu Agile. Prywatnie mąż, ojciec i miłośnik uprawiania swojego ogrodu.

Jestem autorem książki „Labirynty scruma”, Agile Coachem oraz konsultantem w 202procent.pl. Prowadzę blog jacekwieczorek.pl. Pomagam organizacjom przekształcać się w miejsca, w których w efektywny sposób wytwarzane są wartościowe produkty. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT w różnych rolach: programisty, project managera, Scrum Mastera, Agile Coacha, C-level managera. Były to start-upy, średnie firmy oraz duże korporacje działające w zróżnicowanych modelach biznesowych (polskie: Grupa Allegro, PayU, STX Next; brytyjskie, niemieckie i amerykańskie). Pracowałem z kilkudziesięcioma zespołami scrumowymi w firmach od 50 do 1000+ osób.

 

Chętnie zostaniemy gośćmi w Twoim podcaście!

Mamy za sobą ponad 90 nagrań naszych odcinków i kilka wizyt jako goście w innych podcastach. Jako goście, gospodarze i prelegenci branżowych konferencji, możemy wnieść do Twojej rozmowy nasze doświadczenie sceniczne poprzeplatane ciekawymi anegdotami z życia prawdziwych zwinnych organizacji. Nagrywamy na profesjonalnym sprzęcie (mikrofony Rode Podcaster, kamery 4k, całe potrzebne zaplecze software typu Audacity czy OBS) i podchodzimy poważnie do przygotowania odcinka na temat, który Cię interesuje. Jeśli chcesz nagrać razem z nami (lub jednym z nas) odcinek swojego podcastu – napisz na adres:

kontakt [at] porzadnyagile.pl

Newsletter „Porządny Agile”

.

Sprawdź nasz najnowszy webinar!

Jesteśmy też tutaj

Podcast od kuchni. Tak nagrywamy dla Ciebie!

Jacek Wieczorek i Kuba Szczepanik
scenariusz do nagrania podcastu
Jacek Wieczorek Kuba Szczepanik podcast

Opinie naszych słuchaczy.

„To jest to! Ekstremalnie dobra dawka potrzebnej wiedzy. Część podcastów otwiera oczy, część porządkuje wiedzę. Polecam!”

„Mimo iż nie jestem bardzo związany z agilem/scrumem, jakieś doświadczenia z nim miałem („retrożale” ;), to bardzo przyjemnie się Panów słucha. Duża i bardzo konkretna dawka wiedzy, bez przynudzania, widać „napracowanie” przy każdym odcinku, jakość ścieżki audio na poziomie, całość w odbiorze sprawia profesjonalne wrażenie. Życzę obu prowadzącym sił do kontunuowania tego (nie)małego dzieła. :)”.

„Takich podcastów nam potrzeba!”

Oceń podcast. Kliknij poniżej.

Apple Podcast logo
logo stitcher
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial